میزبان شما هستیم

لحظه خوش کنار هم بودن

درباره رستوران زرچ

رستوران زرچ

در سال 1340 خورشیدی جوانی ۲۰ ساله بودم و جویای کار. شنیدم هتل بین المللی هیلتون در تهران افتتاح شده. برای کار رجوع نموده و به سمت ظرف شور استخدام شدم. محیط هتل شرایط ویژه ای داشت و حضور مهمان های خارجی برایم جالب بود. ضمن استخدام شیفت سخت شب کاری را انتخاب و روزها در انجمن زبان ایران و امریکا که کلیه معلمین دو تابعیت های ایرانی امریکایی بودند شرکت نموده و ظرف ۶ ماه تا مقطع پروفشنال ادامه دادم که با وجود شرایط هتل علمی و عملی زبان انگلیسی را آموخته و با کوشش شبانه روزی توجه مدیران آلمانی و اتریشی را که دقت نظر بی طرفانه ای داشتند جلب نمودم.

افتتاح رستوران زرچ

ظرف مدت 6 ماه از ظرفشویی به سمت معاون قسمت ارتقا شغلی یافتم. همزمان اولین بار پیتزا در تهران با افتتاح رستوران پیتزا پنتری واقع در خیابان شاه عباس میدان شعاع افتتاح شد و با معرفی یکی از دوستان به جهت تسلط به زبان به صورت سه روز در هفته دعوت به کار شدم و به مدت 10 سال کار مداوم در هتل هیلتون و پیتزا پنتری با همکاری یکی از دوستان در سال 1351 رستوران زرچ را با منوی پیتزا و مکزیکی افتتاح نمودم.

به واسطه شرکت های خارجی و سخت کوشی رستوران زرچ بعد از یکسال یکی از رستوران های مطرح تهران شد و تیم های بییس بال و بولینگ زرچ تشکیل و در رقابت با تیم های دیگر در این حوزه ورزشی جایگاه خاص یافت و کمک شایانی به معرفی رستوران نمود و نیز در سال 1356 رستوران پرچین در جاده چالوس ایستگاه پورکان و رستوران مکزیکال در خیابان شریعتی پایین تر از پل رومی با غذاهای مکزیکی با شرکت اینجانب افتتاح شد.

رستوران زرچ پس از انقلاب

تا اینکه در سال 57 با شروع انقلاب اسلامی و بعد از جنگ تحمیلی بیشتر رستوران ها که از مهمان های خارجی و توریست ادامه کار می دادند تعطیل و یا دچار مشکل شدند. من نیز رستوران مکزیکال و پرچین را به ناچار واگذار نموده و در زرچ متمرکز شدم. چند سالی دچار مشکلات شدیم و با پیگیری مستمر، اعتماد و اطمینان اهالی و هم شهری ها و با راهنمایی مهمان ها منو غذایی را تغییر داده و همزمان فرزندانم نیز بعد از پایان تحصیلات شغل پدری را انتخاب نمودند. انرژی و فکر جوان و تجربه کاری من با کوشش شبانه روزی اینجانب و سابقه کار 58 ساله و حسن نیت و عشق به کار.

کارنامه رستوران زرچ با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی کنونی رضایت مهمانان گرانقدر رستوران می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رستوران زرچ می باشد.تمامی تصاویر و مطالب سایت متعلق به رستوران زرچ می باشد و هرگونه استفاده از آن مشمول پیگرد قانونی می گردد.