تلفن تماس با زرچ

تلفن رستوران زرچ

021-88741112-13          |          021-88761113-14
آدرس زرچ

آدرس رستوران زرچ

خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) . خیابان صابونچی.(مهناز).پلاک 17

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش غذا به صورت بیرون بر می توانید با تلفن های درج شده در این قسمت با ما تماس حاصل فرمایید.

پروتکل های بهداشتی رستوران زرچ

رستوران زرچ خود را موظف به رعایت نکات بهداشتی و سلامت مهمانان ارجمند خود می داند. زرچ تحت پوشش ممیزی بهداشتی می باشد. با در نظر گرفتن تمامی پروتکل های بهداشتی تحت نظارت و کنترل مهندسین بهداشت به صورت هفتگی و نیز قرارداد با شرکت های رسمی خدمات بهداشتی به صورت ماهیانه این امکان را فراهم ساخته است تا همواره اطلاعات بهداشتی رستوران زرچ به صورت سابقه و قابل رهگیری در سامانه های بهداشت ثبت و آرشیو گردد.

سفارش غذای بیرون بر

به همین منظور با ایجاد استانداردهای لازم و فراهم سازی ابزار و واحدهای کنترلی امکان ارسال غذا به صورت بیرون بر ( Delivery ) را به وسیله موتور و خودروی حمل غذای گرم را فراهم ساخته است. کافیست جهت ثبت سفارش با تلفن های رستوران زرچ تماس حاصل فرمایید.

رستوران زرچ

Zarech Restaurant

رضایت مشتریان برای ما فقط یک شعار نیست.48 سال فعالیت بی وقفه به ما آموخته است که رضایت قلبی مشتریان تنها راه کسب موفقیت و راز بقای ما می باشد. لطفا در صورت تمایل با راهنمایی های کاربردی خود ما را در تداوم این مسیر حمایت کنید.

انتقادات و پیشنهادات

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رستوران زرچ می باشد.تمامی تصاویر و مطالب سایت متعلق به رستوران زرچ می باشد و هرگونه استفاده از آن مشمول پیگرد قانونی می گردد.